Fitbitil kaks uut nutikella ja eriteenus naistele

Fitbit Versa

FOTO: Tootja foto

Fitbit tutvustas sel nädalal ühte lastele mõeldud aktiivsusmonitori, säästunutikella ning naiste kuutsükli jälgimiseks mõeldud erilahendust.

Suhteliselt odav (ligi 200 eurot) ja kerge uustulnuk nutikellade seerias kannab nime Fitbit Versa. Teha saab sellega peaaegu kõike, mida ühe aktiivsusmonitoriga ikka: südame löögisagedust, treeninguid ja und  jälgida. Mälu on aprillis müügile tulevas veekindlas kellas piisavalt muusika salvestamiseks, aku peab vastu neli ööpäeva, GPS on peal ja NFC-maksed on samuti toetatud.

Mis puutub naiste tervise jälgimise funktsiooni, siis aitab see naistel jälgida oma menstruaaltsüklit, näha terviseandmeid tervikuna ühes kohas ja mõista paremini oma üldist terviseseisundit. Naiste tervise jälgimise funktsiooni saavad kasutada nii uue Fitbit Versa kui ka Fitbit Ionicu omanikud.

«Naise tervise jälgimise funktsioon aitab naisel mõista paremini oma menstruaaltsüklit seoses tema füüsilise ja vaimse tervisega. Kui nad hakkavad aja jooksul ära tundma, mis on normaalsed tendentsid ja mis võivad olla probleemid, siis on kergem seda infot ka oma arstiga jagada,» ütles dr Katharine White, kes on Bostoni ülikooli meditsiinikooli sünnitusabi ja günekoloogia dotsent ja Fitbiti nõustaja.

Fitbit Ace

FOTO: Tootja foto

Lastele mõeldud uus aktiivsusmonitor kannab nime Fitbit Ace. See jälgib automaatselt samme, aktiivsusminuteid ja und, sellel on kuni viis päeva kestev aku, reguleeritav dušikindel randmerihm kahes värvis. Lisaks võimaldab Ace vanematel uue Fitbiti perekontoga rakenduses kontrollida, kellega nende lapsed on ühenduses, et kaitsta oma laste privaatsust ja juhtida nende aktiivsust.

Fitbit Ace aktiivsusmonitori on hetkel võimalik endale eelmüügi korras tellida ning poodidesse jõuab Ace 2018. aasta teises kvartalis.

    Tagasi üles