Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Android: kuidas telefoni ruumi juurde teha See on juhtunud ilmselt meie kõigiga, ühel hetkel on vaba ruum telefonis lihtsalt otsa saanud. Tänapäevased telefonid on küll üsna suure mälumahuga, isegi 64GB võib tunduda palju, kuid pildid, videod, äpid on ühes mälumahuga suuremaks läinud. Ja nii see juhtubki: ühel päeval proovides installida uut mängu või ägedat äppi, tuleb ootamatu teade, et telefon on täis saanud, kirjutab Hardi Keerutaja tehnoloogiaportaalist Digitark.
reading time 1 min lugemist
Kuidas Androidiga telefonil akut säästa Telefonide akud on läinud järjest paremaks, paraku on suurenenud ka nende energiakulu. Kui enam pole raske leida turult nutitelefoni, mis peaks vastu terve päeva või isegi kaks, siis mõnel päeval on vaja kasutada kõiki asju korraga ja aku võib ikkagi tühjaks saada või oled ununenud telefoni enne kodust väljatulekut laadida. Igasuguseid olukordi tuleb ette ja võib kindel olla, et alati pole ka akupanka kaasas, kirjutab Hardi Keerutaja tehnoloogiaportaalist Digitark.
reading time 1 min lugemist
Kuidas tõsta andmed Android telefonist iPhone-i? Uued iPhone mudelid (11, 11 Pro ja 11 Pro Max) on osutunud ootamatult populaarseks ja hetkel on neil soovijaid rohkem kui jätkub telefone. Suur osa nende seadmete ostjatest on tõenäoliselt juba varasemast ajast Apple telefonide kasutajad. Samas aga leidub kindlasti väga palju ka neid, kes on siiani omanud mingisugust Android tarkvaraga nutiseadet. See aga ei tähenda, et uue telefoni soetamisel peab vanas seadmes olevast infost loobuma ja Applega nii-öelda puhtalt lehelt alustama, kirjutab Mart Laanemägi tehnoloogiaportaalist Digitark.
reading time 2 min lugemist
Tagasi üles
Back