HP tõi müügile maailma esimese veebiprinteri

FOTO: HP

HP veebiprinter võimaldab trükkida otse internetist ilma arvutit kasutamata. Eestis jõuab printer müügilee tänavu sügisel.


Internetiühendusega kodudele mõeldud printeril HP Photosmart Premium with TouchSmart Web on täiesti uus veebipõhine printimisplatvorm. TouchSmart-paneeli kaudu juhitavad rakendused võimaldavad printida meelelahutuslikku, informatiivset ning isiklikku veebisisu, teatas HP.

Lisaks printerisse paigaldatud rakendustele saavad kasutajad veebist alla laadida uusi, aja jooksul lisanduvaid rakendusi, mis sobituvad kasutajate huvide ja vajadustega.

Kasutajad saavad sirvida ja vaadata populaarseid veebilehti ning sobivat printimisrakendust puudutades käivitada veebilehe, mida siis printida lihtsalt loetavas formaadis. Uuel printeril on suur puutetundlik LCD-ekraan diagonaaliga 11 sentimeetrit (4,33 tolli).

Täisvalik traadita ning traadituid ühendamisvõimalusi lubab printerilt trükkida otse juhtmevabast arvutist, bluetooth'i kasutavatest seadmetest, iPhone'ist ning iPod touch'ist kasutades HP iPrint Photot.

Tagasi üles