Võimsaim BMW Z4 - sDrive35is

FOTO: BMW

BMW avaldas info rotsteri Z4 võimsaima modifikatsiooni sDrive35is kohta. Masin komplekteeritakse kolmeliitrise ja 340-hobujõulise ülelaadimisega bensiinimootoriga.


FOTO: BMW

FOTO: BMW

FOTO: BMW

FOTO: BMW

FOTO: BMW

FOTO: BMW

FOTO: BMW

FOTO: BMW


Auto ametlik esmaesitlus viiakse läbi jaanuari alguses avataval Detroidi näitusel, vahendab

Autonet.ee

.

Kõnealuse masina puhul on tähelepanuväärne, et oma dünaamilistelt omadustelt ületab ta eelmise põlvkonna BMW Z4 M omi. Varem on BMW teatanud, et uut Z4 M-i pole kavas tootma hakata.

Kolmeliitrine turbomootor arendab tavaolukorras 450 Nm, kuid lühiajaliselt overboost-režiimis ka 500 Nm. Paigalt sajani kiirendab masin 4,8 sekundiga ehk Z4 M-ist 0,2 sekundit kiiremini.

Baasmudelile on ette nähtud Launch Control funktsiooni ning topeltsiduriga seitsmekäiguline poolrobot. Lisaks paigaldatakse sellele ka M-pakett ehk siis täiendavad aerodünaamika elemendid, sportlikumalt jäigem ja madalam elektrooniliselt juhitav vedrustus. 18-tollised valuveljed on hinna sees, 19-tolliste eest küsitakse juba lisaraha.

Tavalisest BMW Z4-st aitavad võimsamat modifikatsiooni kergelt eristada hõbehallid välispeeglite korpused, sest olenemata auto kerevärvist jäävad need alati samasugusteks.

Tagasi üles