Sisuturundus

Hoia aega kokku: 7 tegevust, mida teed mobiiliäpi abil 7 korda kiiremini

Igapäevaselt kasutab nutitelefoni kasutaja keskmiselt 4-5 äppi ehk mobiilset rakendust.

FOTO: EMT ja Elion

Nutitelefonid on saanud osaks argipäevast ja enamik meist on vähemal või rohkemal määral puutunud kindlasti kokku ka erinevate rakendustega. Rakenduste poes pakutavate äppide valik kasvab aga jõudsalt iga päevaga. Tehnoloogiaportaal Digitark tutvustab seitset valdkonda, kus äppidest on tõeliselt kasu, aidates muuta meie argipäeva efektiivsemaks, turvalisemaks ja aega kasulikumalt veeta.

Navigeerimine ja õige aadressi üles leidmine võib olla tüütu ja ajamahukas ettevõtmine. Kas mäletame veel, kuidas see enne nutiseadmete ja mobiilse interneti tulekut käis? Kavalad navigeerimisäpid on lihtsad kasutada ja juhatavad meid õige teeotsa või sihtpunktini kiiresti ja mugavalt, tutvustab Digitark.

Tavapärase kasutaja nutitelefonisse on installitud kümneid äppe ehk rakendusi - millised neist aga on tõeliselt su argielu lihtsustanud ja mõnusamaks muutnud?

FOTO: EMT ja Elion

Usaldusväärne GPS-toega parkimisrakendus muudab auto parkimise lihtsaks ning mugavaks igapäevatoiminguks, mis võtab vaid hetke aega. Nii kaob vajadus ka parkimistsooni info ning peenraha järgi. Infot parkimise tsooni ja hinna kohta kuvab sulle rakendus ning müntide asemel maksad läbi rakenduse mobiilimaksega.

Pangatoimingud on vastava mobiilipanga rakenduse abil mugavad ja kiired. Näiteks SEB ja Swedbank pakuvad mõlemad äppe, mida kasutades hoiad aega kokku. SEB rakendus on olemas kõigil kolmel platvormil, Swedbank'i rakendus Androidile ning iOS-ile. Selleks, et pangatehingud nutiseadmes oleksid turvalised, on mõistlik kasutada loomulikult paroolikaardi asemel Mobiil-ID teenust.

Millised on sinu jaoks kõige kasulikumad mobiiliäpid sinu nutitelefonis? Jaga nõuandeid ka teistele!

Kui vajad kiirelt taksot ja ei soovi hilineda, võib isegi mõni minut saada otsustavaks. Kas taksot tellides oleks abiks teadmine, millised taksod asuvad sinu läheduses? Veelgi parem, kui saaks kohe hinnainfo ka teada. Rakendus on saadaval kõigil kolmel platvormil ja tasuda saab nii mobiilimaksega kui ka pangakaardiga, seega ei pea taskus sularaha olemagi.

Muusika tuvastamine ei ole enam keeruline ja aeganõudev. Kui soovid teada, mis laul taustal mängib, siis Soundhound ning Shazam on sulle abiks. Mõlemad äpid suudavad enamasti väga täpselt aru saada, mis muusikapalaga on tegemist.

Kes üürikorterit on otsinud, teavad, kui tüütu ja aeganõudev võib see toiming olla. Üürikuulutuste jälgimine on KV.ee rakenduse abil oluliselt lihtsam ning kiirem. Saad rakenduse kaudu lisada filtreid, et suurest hulgast välja filtreerida just sulle sobivad pakkumised.

Fototöötlus nõuab võimsat arvutit ning palju aega. See vastab tõele juhul, kui soovid tehtud fotot suurelt välja printida. Enamik mobiiliga tehtud piltidest on pigem emotsiooni jäädvustamiseks ja lähedaste ning sõpradega jagamiseks. Selle asemel, et lihtsamaid pilte tavaarvutiga lõikuda, heledamaks teha või ilusamaks „tuunida“, saad kiiresti ja kerge vaevaga peaaegu sama ilusa lõpptulemuse otse nutiseadmes.

Tagasi üles