Jutud sellest, et nende jaoks pole piisavalt hädavajalike äppe, on lihtsalt õunafännide kuri laim. Kõik vajalik on tegelikult ju olemas. Outlooki meilirakendus ja kalender on tegelikult maailma parimad ja selles sama tootja seadmes muidugi kohal. Skype, Facebook, Messenger, Instagram, YouTube, Viber, Shazam, Twitter, Taxify, Uber – kõik on olemas. Kohati veidi liiga lohakalt paketeeritud html-iga hübriidrakendused, aga ikkagi. Ainus, mida trendirakendustest ei kohanud, oli Snapchat või selle analoog. Leiab ka ohtralt rakendusi, kus jooksma panna oma lemmikuudiste feedid.
Lumial on jätkuvalt vahetatav aku ja sellest tulenevalt ka imeõhukesest plastist eemaldatav tagakaas. See näeb küll klaasi või metalliga võrreldes veidi odavam välja, kuid kui panna kõrvale näiteks käesoleva aasta Samsungi A5 mudel, millel tagakülg kaetud klaasiga, siis püsib Lumia võrreldes sellega lausa ideaalselt käes ja on koguni 30 grammi kergem ja … ka 200 eurot odavam.
Fotosid teeb see telefon oma 8-megapikslise kaameraga samuti täiesti keskmisi – üsna naturaalsete toonidega rahulikke pilte. Esikaamera on tavapärane 5 megapiksline. Ühenduse pidamiseks on lisaks eelmainitud micro USB-le olemas veel NFC, Bluetooth, Wi-Fi ja 4g.
Ühtlasi on selle alumiiniumraamiga telefoni puhul tegemist Lumia seeria õhema telefoniga, millel paksust vaid 6,9 millimeetrit.
Kokkuvõttes on ligi 200 euro eest vaadeldud isendi puhul telefoni küll ja küll. Samas ei julge nutimaailma üldist fooni vaadates ennustada, et just see seade kõigi oma tugevate ja nõrkade külgedega saab millekski selliseks, mis Lumia telefonide osakaalu kahe protsendi tasemelt veidigi tõsta võiks.