Eestis tuleb müügile hiinlaste odavtelefoni Coolpad uus versioon

Coolpad Porto S

FOTO: tootja

Veel sel kuul jõuab Eesti turule Hiina odavmobiilide tootja Coolpadi uus mudel Porto S, millel on muu hulgas ka mitmeid keskklassi telefonile omaseid näitajaid.

Näiteks on sel mobiilil HD-resolutsiooniga (1280x720) 5-tolline ekraan, mis teeb pikslitiheduse näitajaks 294 ppi. Telefon toetab kiiret 4G LTE võrguühendust ja sel on  kaks SIM-kaardi pesa.

Põnev on see, et kasutaja saab valida, kas kasutada kahte SIM-kaarti või paigaldada ühte pesasse mikroSD mälukaart, mis võimaldab täiendavat mahtu kuni 64GB. Telefonil on sisseehitatud mälumahtu 1+8 GB,

7,6 mm paksuse telefoni sees on neljatuumaline Mediateki protsessor. Seadmel on 8-megapiksline LED-välguga kaamera tagumisel küljel, millega saab teha HD-kvaliteedis videoid. Esikülje kaameral on samas megapiksleid vaid 2.

Porto S operatsioonisüsteemiks on nüüdseks juba vananema kippub Android 5.1 Lollipop.  Aku mahutavuseks on 22000mAh ning tootja lubab selle abil kõneaega kaheksa tunni ulatuses ning seda, et 3G-võrgus peab telefoni aku vastu üle kuue päeva.

Telefoni mõõdud on 143 x 72 x 7.6mm ja kaal vaid 125gr.

Tänavu jaanuaris Euroopas tutvustatud Coolpad Porto S tuleb Eestis müügile aprilli keskpaigast valges ja tumehallis toonis soovitusliku jaehinnaga 119 eurot. 

Tagasi üles