"Aastaga on minu rutiiniks kujunenud, et peale igat kardio-treeningut tegelen ka lihasharjutustega," kirjutab telia e-poe tootejuht ja suur fitnessifänn Piret Käen oma blogis. "Mõni aeg tagasi küsiti minult, et kas ma olen proovinud mõnda äppi, mille järgi harjutusi teha ja kas sellised äpid võivad olla motiveerivad ning kujuneda rutiinseks kasutamiseks."
Test: fitness-treeningu äpid – on need siis abiks või siiski mitte?
Piretile endale meeldib laiast internetist otsida igasugu põnevaid harjutusi ja neid kokku panna. "Neid ma siis Kadriga jagan ja kuni 3 nädalat ühte seeriat praktiseerime. Kuna mulle väga meeldib vaheldus, siis ainult kordusarvude suurendamine-vähendamine mind kuidagi ei ole köitnud, vaid ikka erinevate harjutuste leidmine ja kombineerimine."
Lisaks on Pireti õpilaste ringi lisandunud ka Liina, kellele ta on filminud harjutuste seeriad koos õpetustega õigest kehahoiakust, hingamisest ja kõigest muust olulisest, et ta endale liiga ei teeks.
Vaata Digitarga saatelõiku Piretiga:
"Olin küll erinevaid äppe uurinud ja ägedaid harjutusi otsinud, kuid kunagi ei olnud võtnud endale mõnda kindlat äppi, mille järgi oma lihastreeninguid tegema hakata. Olin algselt ka oma vastusega veidi skeptiline, kuid ..."
"Mis seal siis ikka – võtsin ette Google'i, otsisin välja kõige populaarsemad treeningäpid ja tõmbasin endale mõned alla, et katsetada, kas neist on ka asja :)"
Esimesed kaks äppi, mida ta katsetas, olid Freeletics ja Workout Trainer. "Algul mõtlesin ühega alustada, kuid huvi oli niivõrd suur näha nende erinevusi, et võtsin nad paralleelselt kasutusse."
Digitark.ee/SAADE räägib tehnoloogiast ja inimestest selle taga – vaata ja mõtle kaasa!
- Sul on ka teema pakkuda? – räägi meile sellest!
- Kuidas olla Digitargem?