E, 20.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Uber hakkab Londoni klientidele toitu koju vedama

PM Majandus
, reporter
Uber hakkab Londoni klientidele toitu koju vedama
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Uber
Uber Foto: SCANPIX

Sõidujagamisteenus Uber pakub alates eilsest Londonis toidukulleriteenust UberEATS, kirjutab Bloomberg.

Euroopas tegutseb sama teenus veel ainult Pariisis, USAs on see aga esindatud mitmes suurlinnas.

62,5 miljardi dollari suurust hinnangulist väärtust õigustada sooviv Uber on agressiivselt laienemas. Ettevõtte tegevjuht Travis Kalanicki sõnul on toidukulleriteenus  autode- ja juhtidevõrgustiku teenuste pakkumisele loomulik jätk.

UberEATS on eraldiseisev rakendus, mille vahendusel on kasutajatel võimalik endale kohalikest restoranidest koju toitu tellida. Londonis toimib teenus ajavahemikus 11:00-23:00. Seda, kuidas UberEATS kohalikul turul hakkama saab, on keeruline prognoosida, kuna Londonis on sarnaseid teenuseid juba pikka aega pakkunud Deliveroo ja Grubhub.

Märksõnad
Tagasi üles