L, 2.07.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ericssoni Tallinna tehase uus juht: see on mu unistuste töö

Aivar Pau
Ericssoni Tallinna tehase uus juht: see on mu unistuste töö
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Oktoobrist Ericssoni tehast juhtiv Lars Ottoson rääkis, et Tallinnas on kavas aina enam luua uusi tooteid kogu kontserni jaoks.
Oktoobrist Ericssoni tehast juhtiv Lars Ottoson rääkis, et Tallinnas on kavas aina enam luua uusi tooteid kogu kontserni jaoks. Foto: LIIS TREIMANN/PM/SCANPIX BALTICS

Eesti eksportööride esirinnas olev Ericssoni Tallinna tehas on saanud uue juhi ning uued tuuled puhuvad ka selles Peterburi maanteel asuvas hiigelkompleksis endas – tootekomplekteerimise ja logistika kõrval on selgelt võetud suund tehnoloogiaarendusele.

Lars Ottoson (54) tuli kümnendikku Eesti ekspordist andvat Tallinna tehast juhtima oktoobris, kuid see ei ole talle kaugeltki esimene kokkupuude Eesti ja siinse tootmisega.

«Olin siin esimest korda juba 15 aastat tagasi, kui praeguse Peterburi tee Ericssoni tehase asemel laius Elcoteqi tootmine. Tõsi, siis tulin Stockholmist siia mõned korrad aastas, tegin töö ära, ööbisin hotellis ja kohe tagasi. Ma ei olnud osa kogukonnast, ma nägin siinseid arenguid kõrvaltvaataja pilguga,» ütles Lars Ottoson.

«Kui te küsite, kuidas ma ennast praegu siin tunnen, siis on vastus lihtne: ma olen täis energiat ja see on tegelikult mu unistuste töö,» tunnistas Ottoson.

Märksõnad
Tagasi üles