Nädalavahetusel saab Tallinnas Harley-Davidsonidega tasuta ringi lõristada

Harley-Davidsoni demoveok

FOTO: Harley-Davidson

Harley-Davidsoni juba legendaarne, 23 mootorratast kandev demoveok peatub eeloleval nädalavahetusel Tallinnas, et võimaldada kõigil soovijatel tasuta testida uusimaid Harley-Davidsoni mudeleid.

Sündmus ise on selgelt turundusliku iseloomuga ja kannab nimetust «Harley on Tour», ent see võimaldab kõigil soovijatel saada paremat ülevaadet Harley-Davidsoni mootorratastest ning neid tasuta proovida.

«Kõigis peatuspunktides saavad huvilised proovida 23 erinevat Harley-Davidsoni mudelit, mis annavad hea läbilõike kogu Harley-Davidsoni valikust. Tänavu on meil kaasas kaheksa mudelit touring-rataste hulgast, seal hulgas ka uhiuus Road King Special. Lisaks täielik esindatus Dark Custom seeria mudelitest, teiste seas ka uusim Street Rodi mudel,» ütles Harley-Davidsoni Kesk- ja Ida-Euroopa turundusjuht Michal Fric.

Harley-Davidson soovitab huvilistel end juba varakult proovisõidule registreerida ja sobiv mudel välja valida. Proovisõidule minekuks peavad kõigil soovijatel kaasas olema kehtiv ID-kaart ning juhiluba. Testsõitusid ning vajalikku varustust selleks saab broneerida kodulehel www.harley-davidson.ee.

Tagasi üles