N, 7.12.2023

Tutvus GoPro Hero 5 kaamera ja selle lisadega

, Digitarga kaasautor
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Foto: Marko Palm

Olles saanud ligipääsu minule saadetud musta värvi veidi salapärasele näivale kohvrile, ning GoPro Karma Grip stabiliseerimisega hoidikule, oleks nagu jõulud varakult kätte jõudnud. Avastamisrõõmu jagub ja kusagilt otsast tuleb hakata seda põnevat kuid siiski natuke sassis pundart harutama. Olen varasemalt GoPro kaamerate kohta lugenud ja neid eemalt näinud, kuid ühtegi kasutanud varem ei ole. Seepärast saan edasi anda erapooletut ja vahetut tagasisidet minu esimesest kokkupuutest ühe sellise isendiga, kirjutab Marko Palm tehnoloogiaportaalist Digitark.

Esimesena hakkab silma kaamera

Selleks on GoPro Hero 5, mis oma 4K video salvestamise võimaluse ja 12Mpix kaameraga on nõutud ja vajalik kaaslane iga ilmaga ja kõige ootamatutes olukordades. Alustades laste sünnipäevapidudest, kus kummuli keeratud morsikanne ja kreemiste näppudega üles nopitud tehnikaseadmeid võib ikka vahest ette tulla ja lõpetades ootamatu suplusega katkenud rabamatkade või äkitselt tabanud suvisest paduvihmast läbi ligunenud rattamatkaga. Ka sellistest olukordadest tulevad sinu mälestused selle kaamera poolt jäädvustatuna vahvasti välja.

Järgmisena satub mulle kätte GoPro Karma Grip mustas kaitseümbrises

Väljast näeb see välja nagu tavaline statiivi kott. Selles vutlaris asuv Karma Grip haarats on aga natuke täiuslikum kui lihtsalt tavaline statiiv või endlikepp. Kinnitades sinna külge GoPro Hero kaamera, saad pildistada ja filmida muretult ja värinavabalt. Karmat on hea käes hoida, see ei ole liiga kerge ega liiga raske ja ei ole ka libe.

Põhjalik ülevaade Digitargas.

Digitark.ee/SAADE räägib tehnoloogiast ja inimestest selle taga – vaata ja mõtle kaasa!

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles