Asjade internet jõudis Tallinki basseinidesse

Andur Tallinki basseinis

FOTO: Sigfox

Tallink andis teada, et tema Spa & Conference Hoteli spaas saab nüüd hinnata reaalajas vee- ja õhukvaliteeti asjade interneti lahenduse abil.

Ettevõte Sigfox toodetud nutilahendus aitab basseini töötajatel mõõta vee pH-d, vee temperatuuri, aktiivse kloori taset ja juhtivust. Vees on selle seade nimega Riiot «Bue», mis edastab sõnumeid õhu kaudu, kasutades Sigfoxi üleriigilist ühendust. See tähendab, et sõnumite edastamine võib toimuda kõikjal – näiteks õues, siseruumides, keldris ja vees, kus on saadaval Sigfoxi võrk.

Sigfoxi võrguoperaatorina on Connected Baltics esimene üleriigiline IoT- operaator Eestis, kes arendab ja müüb Sigfoxi LPWA võrgulahendusi, mis võimaldab miljonitel ühendatud seadmetel saata lühikesi sõnumeid kulutõhusal ning energiasäästlikul viisil.

Tallink Spa & Conference Hoteli tehniline juht Riho Klettenberg märkis, et hotelli spaas on kokku neli basseinide hooldussüsteemi. Lisaks on kasutusel Connected AirWits andurid – need on sõltumatud juhtmeta ühendatud temperatuuri ja niiskuse seireseadmed.

Tagasi üles