Keskkriminaalpolitsei küberkuritegude büroo juht Oskar Gross räägib kaasaegse küberkuritegevuse nüanssidest ja menetlemise väljakutsetest.
Microsofti Ida-Euroopa piirkonna rahvusliku julgeoleku ja küberkaitse direktor Robert Kosla, kes enne Microsoftiga liitumist töötas üle 20 aasta Poola armees ja valitsuses krüptograafia ja küberkaitse alal, tutvustab küberkaitseoperatsioone.
Cyber Law International juhataja Liis Vihul räägib kõige kriitilisematest õigusalastest küsimustest, mis seostuvad era- ja avalikule sektorile suunatud küberkuritegudega. GDPR Tech asutaja ja tegevjuht Juha Sallinen esitab aga GDPR checklisti ja küsib, kas oleme valmis maikuus rakenduvaks määruseks? Ameerika Ühendriikide Meresõjakolledži rahvusvahelise õiguse professor Michael N. Schmitt, kes teeb koostööd NATO Küberkaitse koostöö keskusega, räägib kuidas rahvusvaheline õigus võimaldab riikidel ja ettevõtetel end rünnete eest kaitsta. Akamai turvainsener Larry Cashdollar analüüsib rünnakute ja pahavara praegust suundumust.
Dr Rain Ottis on TTÜ küberkriminalistika ja küberjulgeoleku keskuse juhataja, kes on varem töötanud teadurina NATO Küberkaitsekoostöö Keskuses ning sideohvitserina Kaitseväes, ning ta jagab Summitil 2017. aasta ID-kaardi kaasuse õppetunde. Küberturvalisusest avaliku korra kaitsel räägib Riigi Infosüsteemi Ameti küberturvalisuse teenistuse õigusvaldkonna peaspetsialist Elsa Neeme, CERT-EE infoturbe ekspert Andres Elliku räägib S4A süsteemist.
Päeva lõpuks astub lavale Ralph Echemendia - kogu maailmas tuntud küberjulgeoleku ekspert, karismaatiline esineja ja rahvusvaheliselt tuntud ettevõtja, keda tuntakse ka nime all "The Ethical Hacker”. Echemendia on rohkem kui 20 aasta jooksul olnud turbealane koolitaja mitmetele suurettevõtetele, tema klientide hulka kuuluvad USA Marine Corps, NASA, Google, Microsoft, Oracle, AMEX, Intel, Boeing, Symantec ja IBM.