Keegi ei saanud viga Samsungi pesumasina järjekordses lõhkemises

FOTO: wfaa.com

Lõuna-Korea tehnikatootja Samsung on üle maailma tagasi kutsunud juba kolm miljonit puudusega pesumasinat, kuid ikka ja jälle tuleb ette nende plahvatusi.

Värskeim neist  – nädalavahetusel Texase osariigis Irvingis toimunud plahvatus lõppes tõsi küll inimvigastusteta. Faisal Nuree nimelise mehe naine oli seal asetanud pealtlaetavasse pesumasinasse madratsipadja ning oli õnneks õnnetuse hetkel teises toas. Ja tal tõesti vedas, kuna löögi jõud oli sedavõrd suur, et tõukas pesumasina seinast eemale ja paiskas eemale ka masina kaane.

«Kui läheduses oleksid olnud inimesed, eriti mu lapsed, oleks see võinud lõppeda surmaga,» ütles Nuree ja imestas, kuidas üldse saavad pesumasinad lõhkeda.

Aastast 2016 on teada antud üheksast inimvigastustega lõppenud Samsungi pesumasinate lõhkemisest. On purunenud lõualuusid, vigastatud õlgasid.

Novembris 2016 kutsus ettevõte tagasi 2,8 miljonit pesumasinat 34 eri mudeliseeriast. Peamiseks põhjuseks sellele on olnud tasakaalustamata trumlid, mis võivad suure jõuga pesumasinast eralduda.

«Samsung avaldab kahetsust Nuree perekonna kogemuse üle ja võtab tõsiselt arvesse toote kohta laekunud etteheiteid,» ütles Samsungi pressiesindaja ja kutsus kõiki teada andma, kui neil on samuti probleeme ettevõtte toodetega.

Allikas: wfaa.com

Tagasi üles