FOTO: shutterstock.com

Tõstke oma käsi, kelle elu on 100%-liselt kontrolli all, kes ei unusta asju ja kellele ei tule üllatusena erinevad tähtajad. Teie enam edasi lugema ei pea. Küll aga võiksid seda teha need, kes vajaksid rohkem harmooniat oma hektilisse argipäeva. Inimkonna suur sõber Google on teinud homo sapiens’ile järjekordse tasuta kingituse – rakenduse Tasks, kirjutab Erki Oras tehnoloogiaportaalist Digitark. 

Mis on rakenduse ülesanne?

Google Tasks-rakenduse ülesanne on lihtne – pidada järge oma kasutaja tegemistest ning anda neile õigel ajal märku. Lihtne on rakendus ka oma ülesehituselt ning seda tuleb pidada pigem plussiks, kui miinuseks. Ehkki rakendust testides tundsin ma ise mõningatest funktsioonidest puudust, aga rakenduse juures kutsub lihtsus seda rohkem kasutama kui arvukad viled-kellad ning mis kasu on ka kõige paremast rakendusest, kui seda ei kasutata.

Google Tasks’i alustamine on lihtsamast lihtsam, tuleb lihtsalt tõmmata rakendus kas siis App Store’ist või Google Play’st, oma Google’i kontoga sinna sisse logida ning sisestada esimene ülesanne, mis meelespidamist-meeldetuletamist väärib.

Igale sisestatud ülesandele saab luua veel alamülesandeid, sest tihti on arukam mõni suurem suutäis pisemateks paladeks murendada, et sellest jagusaamine kergemini käiks. Igale ülesandele ja alamülesandele saab määrata ka kuupäeva, millal rakenduse sellest meelde tuletaks. Ülesannetele saab juurde lisada ka täiendavat infot, mis võiks sellega seoses oluline olla.

Loe edasi Digitargast.

Digitark.ee/SAADE räägib tehnoloogiast ja inimestest selle taga – vaata ja mõtle kaasa!