Midagi uut: Telia hakkas sammulugejatele tasuta internetti jagama

Sammud internetiks

FOTO: Telia

Telia tuli sel nädalal välja täiesti uutmoodi lahendusega, mis võimaldab muuta oma igapäevased sammud täiendavaks mobiilse interneti mahuks. 

Värke lahenduse eesmärgid on kahtlematult turunduslikku laadi, aga tehtud on seda sel korral tõesti osavalt ja leidlikult. Loogika on lihtne: mobiilse interneti mahtu saab juurde teenida iga päeva jooksul tehtud sammude eest, kusjuures iga 1000 sammu tähendab 5 megabaidi (MB) ulatuses täiendavat internetimahtu.

Maksimaalselt saab päevas juurde teenida 50MB ulatuses internetimahtu, mille nimel on vaja teha 10 000 või enam sammu. Ühes kuus teenitav maksimaalne andmemahu kogus on 1,5GB.

Selleks, et oma igapäevased sammud täiendavaks internetimahuks muuta, peab olema Telia või Diili lepinguline klient. Samuti peab inimene kasutama kas Fitbiti või Garmini aktiivsusmonitori või spordikella. Lähiajal on seadmetest lisandumas veel Polar.

Kui need eeldused on täidetud, tuleb end sisse logida Telia Active  portaali https://active.telia.ee/, siduda oma sammulugeja ja telefoni number ning internetimahu kogumine võibki alata.

Tagasi üles