FOTO: Telia

Tänavusel Viljandi pärimusmuusika festivalil toimuvale saab kaasa elada nii teleri kui nutiseadme vahendusel. Telia teeb otseülekandeid Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontsertidest, kirjutab Marina Bachmann tehnoloogiaportaalist Digitark.

Tagamaks ülekande kõrget kvaliteeti kasutab Telia festivali programmi edastuseks kõige moodsamat Levira HD3 ülekandejaama. „Tänu professionaalsele meeskonnale ja tipptehnikale saab Viljandi folgi produktsiooni kvaliteet olema võrreldav laulupeo produktsiooni tasemega,“ lubas Telia Eesti sotsiaalmeedia ja sisuturunduse juht Tõnn Kuuli. Teleülekande pearežissöör on Martin Korjus.

Telia toodab festivalilt üle 40 tunni programmi ning Telia TV erikanalilt saab vaadata otseülekandeid 26-st Kirsimäe ja Kaevumäe lavade kontserdist. MINU.TV vahendusel saab folkmuusikast osa kasvõi teisest Euroopa otsast. Lisaks teeb Telia tänavu esmakordselt ka otselülitusi põnevate intervjuudega festivali alal asuvast Telia LIVE stuudiost, mis on püsti pandud ja sisustatud just selleks otstarbeks.

Festivali otseülekandeid saab vaadata 26.-29. juulini. Telia TV-s avaneb erikanal kanalipositsioonil „0″. Kui kanal automaatselt kanalivalikusse ei ilmu, tuleb digiboks taaskäivitada. MINU.TV-s lisandub ajutine kanal telekanalite üldnimekirja. Täpset ülekannete ajakava saab vaadata SIIT.

Loe edasi Digitargast.

Digitark.ee/SAADE räägib tehnoloogiast ja inimestest selle taga – vaata ja mõtle kaasa!