Taxify avab Tallinnas oma tankla

Taxify tankla Tallinnas

FOTO: Taxify

Tehnoloogiafirma Taxify avab täna Tallinnas koos Olerexiga tankla, kus Taxify enda juhid saavad soodsamalt tankida. 

Tankla eesmärk on tagada parima hinnaga kütusetarne Taxify juhtidele, kuid linna soodsaimat kütust saavad tanklast ka kõik tavakliendid, teatas ettevõte pressiteate vahendusel.

Töökoja tänava automaattanklat jääb kütusega varustama suurim kodumaine kütuste jaemüüja Olerex. Tankla müüb bensiinikütust 95 ja diiselkütust. Avamisnädala lõpuni saavad kõik tankla kliendid bensiinikütust erihinna alusel 1,31 eurot liitrilt ja diiselkütust erihinna alusel 1,25 eurot liitrilt.

Linna odavaimat kütusehinda pakutakse kahe kodumaise ettevõtte koostöö tulemusel Filtri tee ääres (Töökoja 4) asuvas tanklas ka pärast avamissoodustusi. Näiteks avamissoodustusi arvestamata maksaks bensiinikütus Taxify tanklas 1,36 eurot liitrilt ja diiselkütus 1,31 eurot liitrilt. Tanklas saavad tankida kõik inimesed ning ühtki sooduskaarti selleks vaja pole. 

Taxify autopargi haldur Heigo Protten rääkis, et viimasel kalendrikuul vähemalt kümme sõitu teinud Taxify juhid saavad tanklas täiendavat püsisoodustust ID-kaardi alusel sõltuvalt sisseostuhinnast.

«Täiskohaga Taxify juht kulutab nädalas kütusele keskmiselt 136 eurot, mis on märkimisväärne kulu. Kütusehinnad on püsivalt tõusnud. Meie huvi on teha juhtidele parimaid pakkumisi. Nii otsustasime ujuda vastuvoolu ja mitte opereerida senise kütuseturu loogika järgi,» ütles ta.

Olerexi müügidirektori Marko Lavingu sõnul dikteerivad täna Eestis kütusehinda peamiselt kolm tegurit: kütusehind maailmaturul, dollari ja euro kursivahe ning konkurents. «Taxify on otsustanud konkurentsi näol ühe mõjutaja eemaldada ning reguleerida hinda vastavalt turu vajadusele ja sisseostu hinnale. Nii Taxify juhi kui hinnatundliku kliendi jaoks on see suur võit,» selgitas Laving.

Taxify on Euroopa juhtiv transpordiplatvorm, mille eesmärk on muuta linnades liikumine lihtsamaks, kiiremaks ning senisest usaldusväärsemaks. 2013. aastal Eestis asutatud ettevõte tegutseb täna rohkem kui 25 riigis.

Tagasi üles