Alexela kliendikaart laienes Rootsi

FOTO: Alexela

Kütusefirma Alexela hakkas möödunud nädala reedest oma äriklientidele pakkuma tavapärasemast soodsamat tankimisvõimalust ligi 400 Rootsi tanklaketi Preem partnertanklas.

Ärikliendid saavad Rootsi partnerite juures soodsamalt tankida Alexela Maksekaardi abil, teatas ettevõte.

2017. aasta novembris hakkas Alexela pakkuma tankimisvõimalust 127-s Läti tanklas, millele tuli täiendus 2018. aasta jaanuaris 193 Leedu tanklaga ning samal aastal lisandus Poola 2382 bensiinijaamaga. Eelmise nädala reedest alates lisandus äriklientidele Alexela partnertanklate hulka 408 Rootsi jaama.

Eraklientide tankimisvõimalus kehtib täna lisaks Eestile veel Lätis ja Leedus.

«Rootsi laienemise vajadus on seotud kütuseaktsiiside tõusuga Eestis. Siinsed vedajad, kes sõidavad Rootsis, korraldasid autojuhtide vahetuse varasemalt selliselt, et vahetuse või puhkuse ajaks sõideti autoga Eestisse, mille üheks põhjuseks oli ka oluliselt madalama hinnaga tankimine. Rahaline sääst oli tagatud arvestades isegi laevapileti hinda. Täna, kus diislikütuse aktsiis on võrreldes 2015. aastaga tõusnud üle 25%, on Eesti ja Rootsi kütusehindade vahe oluliselt väiksem ning vedajatel puudub majanduslik mõte sõita autodega Eestisse,» selgitas Alexela juhatuse liige Alan Vaht.

Alexela tooteportfelli kuuluvad elekter, maagaas, balloonigaas, mahutigaas ning läbi 104 üle Eesti asuva tankla ka autokütused. Alexelal on lisaks 35 mugavuspoodi.

Tagasi üles