FOTO: Ampler

2019. aasta mudelid paistavad paljutõotavad, kuid eelmistega võrreldes kõrgem hind seab kuluefektiivsuse kahtluse alla, kirjutab Hardi Keerutaja tehnoloogiaportaalist Digitark. 

Ampler on tagasi – 2019. aasta jalgratastel on integreeritud akud ja kuni 100-kilomeetrine sõiduulatus (koos pedaalimisega), mida toidab 250-vatine mootor. Rataste välimus pole muutunud, küll aga on paranenud püsivara ning muud komponendid, mida pole silmaga näha. Ühtlasi on Eesti päritolu firma rattad sel aastal pisut odavamad, kuigi baashind on tõusnud.

Elektriratta kohta imekerge ja sportlik “Curt” on tänavuses versioonis saanud tänu süsinikust kahvlile veel kergemaks, kaaludes alla 13,5 kilogrammi. Baasmudel sisaldab nüüdsest ka porilaudu, punktuurikindlaid kumme, 10-käigulist vööga käiguvahetussüsteemi ning integreeritud tulesid. See tõstab standardmudeli hinda, mis vastavalt mudelile jääb vahemikku 2490-2890€. Ampler esitleb seda hoopis 145 eurose säästuna, kui võrrelda eelmise aasta “Curt”-mudeli hinnaga, mille puhul välja toodud valikud kuulusid lisavarustusse.

Mudelid Stout ja Stellar saavad sel aastal uued värvivalikud, uuendatud komponendid ja laiendatud standardvarustuse, mis tõstab alghinna 2290 ja 2490 euro vahele. Jällegi toob Ampler välja hinnavõidu võrrelduna eelmise aasta hindadega, mis samade valikute puhul oleks maksnud 70€ enam.

Loe edasi Digitargast.

Digitark.ee/SAADE räägib tehnoloogiast ja inimestest selle taga – vaata ja mõtle kaasa!