Tehnopol sai uue juhi

Indrek Orav

FOTO: www.mkm.ee

Teaduspargi Tehnopol nõukogu valis tänasel koosolekul Jaak Raie asemel uueks juhatuse esimeheks endise Rail Baltic Estonia juhi Indrek Orava, kes alustab tööd 15. aprillil.

Orav on olnud varem AS Eesti Raudtee juhatuse liige, töötanud Radisson SAS hotelli nõukogu esimehena ja puidutootja Notio Puit juhatuse esimehena. Rail Balticu juhiks siirdus Orav AS Viking Window nõukogu esimehe kohalt.

Tehnopoli nõukogu esinaise Kairi Vaheri sõnul rääkis Indrek Orava kasuks märkimisväärne rahvusvaheline kogemus nii konsultandi, juhi kui ka ettevõtjana ning selge visioon Tehnopoli edasisest arengust.

Indrek Orava enda sõnul täidab Tehnopol Eesti ettevõtlusmaastikul olulist rolli ning ta soovib pakkuda olemasolevate teenuste kõrval ka ettevõtete ärivajadustele vastavaid uusi teenuseid.

«Ühtlasi on minu eesmärk suurendada TalTechi (TTÜ –toim) teaduspotentsiaali laialdasemat ja tulemuslikumat rakendamist ettevõtluses,» lisas Orav.

Jaak Raie oli Teaduspargi Tehnopol juhataja kaks kolmeaastast perioodi ning tema leping lõpeb aprilli keskpaigas.

Tallinna Teaduspark Tehnopol on teadus- ja ärilinnak alustavatele ja arenevatele tehnoloogiaettevõtetele. Tehnopoli asutajateks on Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, Tallinna linn ning TalTech.

Tagasi üles