Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Coop Panga mobiiliäppi pääseb ka nüüd sisselogimata

FOTO: Coop

Sarnaselt mitmete teiste Eesti pankadega saab Coop Panga mobiilipangas alates sellest nädalast seadistada automaatse sisselogimise ja mobiilipanka siseneda ilma Smart-ID või Mobiil-ID PIN-koodi sisestamata.

Coop Panga e-kanalite juht Helena Kokk ütles, et mobiilipanga automaatne sisselogimine on panga klientide jaoks oodatud uuendus. «Automaatne sisselogimine teeb mobiilipanga kasutamise kindlasti veelgi mugavamaks – enam ei pea iga kord konto jääki vaadates või väiksemaid makseid tehes uuesti käsitsi sisse logima,» selgitas Kokk.

Automaatne sisselogimine kehtib ainult telefonis, kus see on aktiveeritud. Üle 30-euroste maksete tegemisel ja lepingute sõlmimisel tuleb endiselt PIN2 sisestada. Turvalisuse huvides küsitakse sisselogimisel siiski Smart-ID või Mobiil-ID PIN-koodi vähemalt iga 90 päeva tagant. Kui juhtub, et telefon on kaotatud, siis saab automaatse sisselogimise eemaldada internetipangas seadete alt.

Coop Panga mobiilipanka saab kasutada nii Androidi kui Apple iOSi seadmetes.

Eesti kapitalil põhinev Coop Pank on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast. Panga enamusosanikuks on kodumaine kaubanduskett Coop Eesti.

Tagasi üles
Back