L, 2.07.2022

«Kõigi Eesti» on nüüd MTÜ ja korraldab suurkontserdi

Aivar Pau
, ajakirjanik
«Kõigi Eesti» on nüüd MTÜ ja korraldab suurkontserdi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 11
Sotsiaalmeedias leviv teemaviide «Kõigi Eesti», piltidel Lauri Liiv, Marilyn Jurman ja Ewert Sundja.
Sotsiaalmeedias leviv teemaviide «Kõigi Eesti», piltidel Lauri Liiv, Marilyn Jurman ja Ewert Sundja. Foto: Instagram/Facebook

Sotsiaalmeediavõrgustikus Facebook alguse saanud südamekampaania «Kõigi Eesti» sai möödunud nädala lõpus ametlikult registreeritud mittetulundusühinguks ning järgmise sammuna plaanitakse annetuste toel korraldada Tallinna lauluväljakul suur kontsert.

Äriregistri andmeil moodustati MTÜ Kõigi Eesti 22. märtsil ning selle esindusõigusega juhtideks on Ave Tampere, Julia Tomberg, Karen Kangro Burns, Marko Russiver, Ragnar Sass, Silvet Tambur ja Tõnu Runnel.

MTÜ andis täna teada, et kui liikumine «Kõigi Eesti» sai alguse ilma kellegi rahalise panuseta, siis edasi rahastatakse seda ainult annetuste toel. Esimeste annetajate seas on liikumise teatel suur hulk liikumise eraisikutest asutajatest.

«Kutsume toetajatega liituma kõiki eraisikuid ja ettevõtteid, kes jagavad «Kõigi Eesti» väärtusi ja soovivad liikumist toetada,» teatas liikumine.

Kõigi Eesti Laul

Ühtlasi andis liikumine teada, et korraldab 14. aprillil Tallinna lauluväljakul kontserdi Kõigi Eesti Laul.

«Suured muutused meie koduloos on juhtunud siis, kui tuleme kokku ja tegutseme ühiselt. Meid on piisavalt palju, et midagi muuta, ja piisavalt vähe, et tulla ühele väljakule ja kokku leppida, kuidas edasi läheme,» teatas liikumine.

Liikumise Facebooki lehe on hetkeseisuga meeldivaks märkinud 26 816 inimest.

Märksõnad
Tagasi üles