Otse: Digiriigi häkaton 2.0

Aivar Pau
, ajakirjanik
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Postimees vahendab täna kell 15.30 kuni 18 selle uudise vaates otseülekande teist korda toimuva Digiriigi häkaton 2.0 finaalist.

Häkaton tõi kokku 13 Eesti tehnoloogiaettevõtet, kes püüdsid 48 tunni jooksul luua toimiva teenuse või IT-lahenduse, mis aitaks lahendada erinevaid avaliku sektori valdkondi puudutavaid kitsaskohti.

Meeskonnad esitlevad Palo Alto Club’is oma valmis teenust või IT-lahendust või selle prototüüpi. Lahendusi hindab žürii koosseisus: Siim Sikkut (IKT asekantsler), Raimo Reiman (RIA riigiportaali osakonna juhataja), Ott Velsberg (Eesti riigi CDO), Jaanus Sakkis (Feks Disain loovjuht ja asutaja) ja Martin Grüner (Aplefly Games kaasasutaja).

Häkatonil osalevad ettevõtted: Creditinfo, ReachU, CGI, Nortal, Microsoft + Solita, Montonio, Guardtime, Testreel, Knew, Atea, Elisa, Progmatic, Codeborne.

Tagasi üles