FOTO: iStock

Tänaseks juba enam kui 75 000 inimese kasutusse jõudnud mTasku mobiilne rahakott pakub kõigile kasutajatele võimalust ka erinevatele heategevusfondidele annetusi teha, kirjutab Raigo Neudorf tehnoloogiaportaalist Digitark.

mTasku annetamise funktsioon muudab annetamise võimalikuks ka olukordades, kus sularaha pole kaasas või internetipanka sisselogimine on keeruline. Nii avanevad mTaskuga liitunud heategevusorganisatsioonidele senisest laiemad võimalused annetuste kogumisel ja heategevuskampaaniate loomisel.

Vähiravifondi Kingitud Elu tegevjuhi Katrin Kuusemäe sõnul on mTasku poolt pakutav annetuskeskkond julge ja otsustav samm tuleviku suunas ning vähiravifondil on rõõm olla osa sellest tulevikust. „Usume, et mTasku kõiki võimalusi me alles õpime tundma, kuid iga samm lihtsama annetamise poole muudab heade tegude tegemise mugavamaks ja laseb asjadel, mis muidu ei sünniks, sündida.“

Ka Tallinna Lastehaigla Toetusfondi juhataja Inna Krameri hinnangul on mTasku annetaja jaoks uus ja põnev ning on väga tervitatav, kui tekib juurde erinevaid annetusvõimalusi.

„Toetuse lihtne ja kasutajasõbralik ülekandevõimalus hakkab toetajatele kindlasti meeldima. Kavatseme ka omalt poolt teha kõik, et teadmine sellisest uuendusest võimalikult laia auditooriumini jõuaks – selleks paigutame oma majas ja ka heade sõprade ettevõtetes mTasku QR-koodid nähtavale kohale,“ ütles Kramer.

mTaskus on hetkel lisaks Kingitud Elu ja Tallinna Lastehaigla Toetusfondile võimalik teha annetusi mitmetele teistele heategevusorganisatsioonidele, nagu näiteks SOS Lasteküla Eesti Ühing, Eesti Toidupank, Eesti Lasterikaste Perede Liit ja  EELK. Peagi on sellesse nimekirja lisandumas ka Eesti Metsloomaühing.

Loe edasi Digitargast.

Digitark.ee/SAADE räägib tehnoloogiast ja inimestest selle taga – vaata ja mõtle kaasa!