Parimaks mängijaks valitud e-sportlane Robin «ropz» Kool võitis 600 000 dollari suuruse auhinnafondiga suurturniiri

Postimees Sport
Copy
Robin "ropz" Kool
Robin "ropz" Kool Foto: HLTV

Eesti parim Counter Strike: Global Offensive arvutimängu mängija Robin «ropz» Kool võitis koos oma meeskonna Mousesportsiga ESL Pro liiga finaalvõistluse, mille auhinnafond oli üle poole miljoni dollari, Mousesports sai võiduga endale 250 000 dollarit.

Turniiril kõigest ühe kaotuse saanud Mousesports tegi täiesti imelise turniiri. Veerandfinaalis alistati maailma teine võistkond Evil Geniuses, poolfinaalis suudeti aga üle olla kodupubliku ees mänginud maailma esimesest meeskonnast Astralisest 2:1, kusjuures Mousesports suutis välja tulla tõeliselt lootusetust seisust.

Finaalis kohtuti maailma edetabeli neljanda võistkonna Fnaticuga. Kolme võiduni mängitavas seerias ei andnud Mousesports Rootsi meeskonnale suurt võimalust – Inferno võideti 16:11, Trainis oldi paremad 16:10 ning Mirage's alistati Fnatic numbritega 16:11. Kokkuvõttes Mousesportsile ülikindel 3:0 võit, mis on eestlase meeskonna parimaks saavutuseks.

Lisaks suurepärasele turniirivõidule valiti ropz ka turniiri parima mängija tiitli ehk MVP. Kool oli ka finaalkohtumistes oma meeskonna selge liider ning parimate näitajate abil sai eestlane karjääri esimese MVP tiitli.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles