Aasta esimene tippmobiil saabub juba veebruaris

Samsung S11 kaamera

FOTO: onleaks

Avalike allikate andmetele tuginedes võib täna kindlalt öelda, et alanud aasta esimene tippmobiil näeb ilmavalgust 11. veebruaril San Franciscos.

Ürituse korraldajaks on maailma suurima turuosaga mobiilitootja Samsung ning esitlemisele tuleb selle Lõuna-Korea tootja telefon, mis eri andmetel kannab nime Galaxy S11 või S20. Lisaks muidugi antakse samal ajal välja sama seadme eri varustustasemega versioonid «+» ja võib-olla isegi «Ultra».

Mõned kuulujutud räägivad ka sellest, et lisaks esitleb Samsung samal sündmusel oma kokkuvolditava ekraaniga mobiili uut versiooni Galaxy Fold 2.

Sündmuse kohta käiv promovideo lekkis välja tundmatutest allikatest, Samsungi enda sotsiaalmeediakanalitest seda algselt leida polnud. Lõpuks ilmus see siiski ka sinna:

S11 lekked räägivad sellest, et seadmel on tsentreeritud asetusega selfie-kaamera, olematud üla- ja alaservad ning suur põhikaamerakapsel, mille põhikaameral võib megapiksleid olla üle 100:

Võib arvata, et Samsung võtab kasutusele ka 120 Hz värskendussagedusega ekraani, hüpates selle näitajaga mööda Google’i ja OnePlusi uusimatest mudelitest, millel on sama näitaja 90 Hz.

Tagasi üles
Back