Telia paneb tasuta kordus-TV kinni

Telia TV pood

FOTO: Telia

Telia teatas äsja oma klientidele, et lõpetab kuu aja pärast populaarse ja tasuta kordus-TV teenuse ja jätab selle asemel alles vaid tasulise salvestusteenuse nime all pakutava lahenduse.

«Meil on kahju teada anda, et peagi lõppevad Kordus TVs sisalduvate kanalite omanikega sõlmitud koostöölepingud. Sellest tulenevalt peame kurbusega teatama, et alates 16. märtsist hakkame sulgema ka Kordus TV teenust,» teatas ettevõte.

See tähendab, et edaspidi ei ole ETV ja ETV2 enam tasuta järelvaadatavad ning Kanal 2 ja TV3 ei ole enam tasuta ning reklaamivabalt järelvaadatavad.

Samas jätkuvad Telial koostöölepingud rõõmsalt edasi selleks, et ettevõte saaks klientidele pakkuda kordus-TV teenust tasulisena. 

Telia kirjutas nimelt klientidele, et loodetavasti on nood siiski Telia TV teenusega rahul ning soovitab neil hakata maksma täiendavalt viis eurot kuus, et tellida endale telekanalite salvestusteenus.

Selle teenuse korral on pea kõigi telekanalite saated kaks nädalat järelvaadatavad.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik märkis, et kuna Kordus TV lahendus on praeguses turusituatsioonis ajale jalgu jäänud, otsustas ettevõte selle väljateenitud pensionile saata.

Tagasi üles