«Microsoft Flight Simulator» (Microsoft)
Olgem ausad, Microsofti uus lennusimulaator näeb välja jumalik. «Microsoft Flight Simulator» seeriana on alati olnud äärmiselt tõetruu, näiteks õppis Netflixi dokumentaalist «Fyre» tuttav eestlasest piloot Keith Siilats lendama just selle simulaatori abil.
Uues versioonis võimaldab aga integratsioon Bing-kaardirakenduse ja tehisintellektiga lennata kõigi pärismaailma lennujaamade vahel. Kui sujuvalt üüratut kaarti jooksutada õnnestub, on iseasi, kuid maailma kõige realistlikuma mängu tiitel peaks kindlasti saama välja teenitud. Ilmumise kuupäev on veel lahtine, kuid piloodina saab kätt harjutada Xboxi ja Windows platvormidel.
«Watch Dogs: Legion» (Ubisoft)
Seeria kolmandal mängul õnnestub loodetavasti kokku panna mõlema varasema episoodi tugevused. Algne «Watch Dogs» (2014) paistis silma huvitavate tehniliste uuendustega, lugu ise jäi aga kehvemapoolseks. Kaks aastat hiljem ilmunud «Watch Dogs 2» parandas selle vea nauditava loo ja märksa karismaatilisemate karakteritega, kuid tehniline teostus ei toonud endaga kaasa suuremaid uuendusi. Kolmandalt katselt on oodata kaasahaaravat ja valikuterohket seiklusmängu, mida saab mängida kõikidel levinumatel platvormidel. Ilmumist on loota aasta lõpus.
«Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2» (Hardsuit Labs)
Kultusliku rollimängu uus peatükk jätkab samas maailmas, kus eelmisedki – kaasaegses suurlinnas tuleb maid jagada libahuntide, deemonite ja erinevate klannide vampiiridega. Nagu tänane standard ette näeb, saab mängida suures avatud maailmas, lahendada olukordi erinevate lähenemiste abil ning suure tõenäosusega kujundada ka ise minategelase karakter.