Samsung avalikustas suvised nutihitid Galaxy Note20 ja Note20 Ultra

FOTO: Samsung Electronics Baltics

Samsung tutvustas virtuaalsel tooteesitlusel ettevõtte suviseid tipptelefone – Galaxy Note20 ja Galaxy Note20 Ultra. Seadmetel on Note sarjale omased, ent täiendatud puutepliiatsid ja uuenduskuuri läbinud kaamerasüsteem. Uute telefonidega on mugav dokumentidele pliiatsiga lisamärkmeid või muudatusi teha ning salvestusruum ulatub 256 gigabaidist 512ni. 

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Samsung Eesti mobiilidivisjoni juhi Antti Aasma sõnul on telefon suunatud mõlemale peamisele sihtgrupile: neile, kes soovivad keskenduda tööasjadele, ja neile, kellele meeldib telefoniga mängida või filme vaadata. «Tööinimesi rõõmustab kindlasti meie koostöö Microsoftiga, tänu millele saab Office'i rakendusi telefonis kasutada paremini kui kunagi varem,» rääkis ta. 

Galaxy Note seeriale tuntud S Pen puutepliiats on ka selle aasta mudelites olemas ning asub nüüd seadme vasakul küljel. Võrreldes eelmise aasta Note10ga on ekraani reageerimiskiirus pliiatsi puutele tehtud paremaks, tänu millele on pliiatsiga nüüd mugavam kirjutada, märkmeid teha või disaine luua. Samuti saab kasutada viipefunktsioone Anywhere Actions, mis lubavad pliiatsiga teatud liigutust tehes rakenduses tagasi liikuda või koduekraanile minna.

Tagasi üles
Back