Kaamerate komplekt pole selle mudeli juures midagi erilist, kuid näiteks dokumendifotod ja muud vajalikud pildid normaalsetes valgustingimustes saab ära teha. Taga on autofookusega 12 MP kaamera ning ees 5 MP selfie kaamera.
Pealtkuulamise vastu aitab küljel olev privaatsusnupp, mis lülitab mobiilis kõik mittevajaliku välja, sealhulgas mikrofonid ja kaamerad. Lisaks ei saa sel ajal kasutada raadioühendusi (näiteks Bluetooth) ja vähendatakse automaatselt kõigi andurite täpsust.
Seda jaksavad osta vaid ministrid
Soomes toodetav turvatelefon on ilmselt üks kallimaid, mida üldse osta saab, kui jätta kõrvale igasugused Swarovski kristallidega või kullatud korpustega luksusversioonid tavatelefonidest.
Hind letil on 3392 eurot, kuid tavaliselt ostetakse selliseid turvatelefone koos kaasatuleva ühtse haldusega Bittium Secure Suite, millega võib seadet ka eemalt hallata ja andmeid krüpteerida.
Tavakasutaja jaoks pole sellisel telefonil suurt mõtet, sest üüratu hinnaga saad endale vana operatsioonisüsteemi, vähese mälu ja aeglase protsessoriga keskpärase telefoni. Kui aga on väga suuri saladusi, mida varjata, siis peab selliste tehniliste näitajatega leppima.
Turvatelefon Bittium Tough Mobile 2 C
Kaks operatsioonisüsteemi: Android 10 (või uuem isiklikuks kasutamiseks)
Kiibistik: Qualcomm Snapdragon 670
Mälu: 4 GB RAM / 64 GB eMMC. MicroSD laienduspesa kuni 256 GB
Ekraan: 5,2-tolline, Full HD resolutsiooniga, päikesevalguses loetav, kindaga ja märja sõrmega kasutatav
Pildistamine ja video: 12 MP autofookusega taga- ja 5 MP esikaamera, 4K ja Full HD video
Heli: stereokõlarid, mitme mikrofoniga aktiivne mürasummutus
Ühendused: GSM, 4G, WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 ja 5 GHz), Bluetooth 5.0, NFC
Hind: al. 3392 eurost