USA kiipe on leitud näiteks õhukaitsekeskusest 9S932-1, mis langes ukrainlaste kätte Harkivi lähedal ja mida kasutati radariga varustatud õhutõrje juhtimiskeskusena.
Tegemist on osaga suuremast Barnaul-T relvasüsteemist, mis koosneb veel õhutõrjesüsteemist Pantsir, ründekopteritest Ka-52 ja tiibrakettidest KH-101.
Ukraina luure jagas The War Zone´iga nimekirja komponentidest, mida nad olid leidnud sõjasaagiks langenud kõrgtehnoloogilisest relvasüsteemist. Seal leidus kiipe ja elektrooonikatooteid sellistelt tuntud USA firmadelt, nagu Intel, Micrel, Micron Technology ja Atmel Corp.
Pantsiri õhukaitsesüsteemist, mis saadi kätte Harkivist lõunas Balaklija lähedal, avastati veel protsessoritootja AMD, Texas Instrumentsi, Linear Technology ja teiste tehnoloogiaettevõtete komponente.
Ballistilises raketis KH-101 aga leidus lausa 35 erineva USA tootja komponente, sealhulgas Texas Instrumentsi, Rochester Electronicsi, Cypress Semiconductori, Maxim Integratedi, XILINXi, Infineon Technologiesi, Inteli, Onsemi, Micron Technology tooteid.
Ründekopteri Ka-52 ninaosas asuv kaamerate ja andurite süsteem oli samuti pungil täis USA kõrgtehnoloogilisi seadmeid, kokku 22 erinevalt tootjalt ning ühelt Lõuna-Korea tootjalt.