L, 1.04.2023

ARVUSTUS ⟩ Kõrvaklapid Sony Linkbuds S – kõik tingimused on täidetud peale ühe

Kaido Einama
, ajakirjanik
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Füüsika vastu ei saa - suured üle pea klapid kõlavad küll paremini, kuid omasuguste seas on need Sony pisikesed kõrvasisesed klapid üsna tipus.
Füüsika vastu ei saa - suured üle pea klapid kõlavad küll paremini, kuid omasuguste seas on need Sony pisikesed kõrvasisesed klapid üsna tipus. Foto: Kaido Einama

Sony tõi kiiresti pärast oma üsna erilisi ja teistsuguseid auguga kõrvaklappe välja traditsioonilisemad, lisades nime lõppu S-i. Nagu Sonyle kombeks, konkureeritakse kvaliteedilt kõrgemas otsas.

Hind on selline, et kui tahad Sony, pead tavalisest rohkem rahakotti tühjendama.

Kuid muud tingimused tunduvad ideaalsete kõrvasiseste klappide osas näivad täidetud olevat. Või siiski mitte? Postimees proovis neid klappe mõned nädalad ja tulemused on sellised.

Pakend on nagu Sonyle ja suurele osale teistele tehnoloogiafirmadele viimasel ajal kombeks selline, et kilesid ära viskama ei pea. Kõik on paberist ja papist ning lisaks üsna kompaktsesse kuupi pakendatud. Igasuguseid mitmekeelseid pabereid on endiselt palju ja nagu ka viimasel ajal kombeks, pole kuskil paberites enam kirjas kasutusjuhendit. See tuleb netist leida. Ilmselt on üks põhjus selles, et kõrvaklapid on meil nüüd ka ju protsessorite ja mäludega ning pidevalt tuleb tarkvarauuendusi, mis klappide omadusi muudavad. Kui põhifunktsioone pole paberisse raiutud, saab tootja midagi uut käigupealt pakkuda. Online juhendid muutuvad siis ka vajadusel.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles