L, 25.03.2023

IEM Katowice hiljutised lahingud tõid kaasa väga valusaid kaotuseid

Steven Tiirik
IEM Katowice hiljutised lahingud tõid kaasa väga valusaid kaotuseid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Jonathan Nackstrand / AFP / Scanpix

Neljapäeval mängiti IEM Katowice play-in voorude esimesed tõeliselt otsustavad mängud. Omavahel läksid vastamisi need meeskonnad, kes esimeses ringis vastastele alla pidid vanduma.

Neljast toimunud mängust pakkus kõige rohkem pinget MIBR ja Grayhound vaheline heitlus. Mängu esimene kaart, Inferno, lõppes MIBR võiduga (16-13), teine läks aga mitte vähem tasavägisemalt Grayhoundile. Anubis lõppes seisuga 16-14.

Kolmandaks kaardiks oli Vertigo. Ülimalt võrdse mängu lõpp üllatas aga paljusid, kui MIBR jooksis vastastest 16-2 üle ja Grayhound pidi asjad pakkima.

Lisaks eelmainitule toimus veel kolm otsustavat mängu. Väljalangemist suutsid vältida Complexity, Sprout ja IHC. Kõiki neid ootab järgmises voorus ees vastane, kes asub neist HLTV edetabelis kõrgemal.

Eile võidutsenud tiimide pääsemine põhiturniirile on üsna tugeva küsimärgi all. Suurturniirist pidid sel korral suu puhtaks pühkima Permitta, Evil Geniuses, Grayhound ja paiN.

4. veebruaril, algusega kell 17:00, mängitakse viimased otsustavad play-in vooru mängud ja juba laupäeval saab alguse IEM Katowice põhiturniir.

Kõikidele e-spordi mängudele saad panustada OlyBet e-sport keskkonnas. Uutele liitujatele 30 eurot raha tagasi garantii!

Märksõnad
Tagasi üles