Robin «ropz» Kool sai suurturniiril vastaseks eriti kõva pähkli

Steven Tiirik

Dallases toimuv «CS:GO» suurturniir on jõudnud play-off vooruni. FaZe sai vastaseks eriti kõva pähkli.

Eilse päeva jooksul selgitati välja need meeskonnad, kes IEM dallase veerandfinaalidesse pääsevad. Poolfinaali pääsesid otse tiimid, kes suutsid oma alagrupi võita. A-alagrupist liikus poolfinaali Heroic ja B-alagrupist ENCE.

Grupis teiseks jäänud tiimid kohtuvad veerandfinaalis kaotajate ringi võitjatega. Seega saab FaZe vastaseks laupäeva varahommikul G2 ja Astralis kohtub ropzi endise meeskonnaga MOUZ.

FaZe pidi eile turniirile püsima jäämiseks võitma kaks väga rasket mängu. Esmalt suudeti 2-0 seisuga koju saata Liquid ja kaotajate ringi finaalis võideti 2-1 seisuga Cloud9. Viimases kolmes mängus on kõige paremini mänginud Läti «CS:GO» staar Helvijs «broky» Saukants.

IEM Dallas 2023 finaal toimub eesootaval pühapäeval kell 20:30. Ürituse auhinnafondiks on 250 000 dollarit.

Kõikidele e-spordi mängudele saab panustada OlyBet e-sport keskkonnas. Uutele liitujatele 30 eurot raha tagasi garantii.