Just need tiimid võitlesid end esimesena ESL Pro League poolfinaalidesse

Steven Tiirik

28. septembril mängiti Maltal ühe ajaloo viimase «CS:GO» suurturniiri veerandfinaale. Õhtu jooksul leidis aset kaks suurt vastasseisu.

Esimesena kohtus ESL Pro League veerandfinaalis valitsev Majori võitja Vitality Ukraina meeskonnaga Monte.

Kuigi maailma edetabelis esikohta hoidev Vitality oli kohtumise tugev favoriit, suutis Monte mängu siiski 2-0 seisuga võita.

Teises veerandfinaalis läksid vastamisi Eternal Fire ja NaVi. Esimene on end käimasoleval turniiril näidanud väga tugevast küljest. Eternal on turniirilt välja suutnud lüüa Liquidi, Cloud9, Astralise ja BIG-i.

NaVi suutis aga ohtlikule vastasele hästi vastu panna ja võitis mõlemad kaardid üsna kindlalt.

Mõlemad edasipääsejad mängivad üksteise vastu juba 30. septembril poolfinaalis. Kohtumine tõotab tulla tasavägine, aga favoriidiks on siiski NaVi.

Enne poolfinaale ootavad meid siiski ees veel viimased põnevad veerandfinaali mängud. Hetkel võimsas hoos olev ENCE kohtub Movistar Ridersiga, kes on üle pika aja kõrgema taseme turniiril. Samuti hakkavad mõõtu võtma G2 ja Mouz.

Kõigile e-spordi mängudele saab panustada OlyBet e-sport keskkonnas. Uutele liitujatele 30 eurot raha tagasi garantii!