T, 5.12.2023

Selgusid esimesed OlyBet «CS2» LAN-turniiri osalejad

Steven Tiirik
Copy
OlyBet Sport Bar CS2 Baltics Eesti finaali kommenteerisid Martin «m6ngel» Uiboupin ning Andre «blacc» Lepik
OlyBet Sport Bar CS2 Baltics Eesti finaali kommenteerisid Martin «m6ngel» Uiboupin ning Andre «blacc» Lepik Foto: Postimees e-sport

Baltimaade esimese «CS2» LAN-turniiri OlyBet Sport Bar CS2 Baltics esimene voor on läbi. Tänaseks on selgunud iga riigi kvalifikatsiooni tugevaim tiim, kes läheb ka Lätti oma riiki esindama.

Enne lavalaudadele astumist tuleb veel kolme riigi peale üks kvalifikatsioon.

Eesti kvalifikatsiooni võitis vastavalt ootustele kodumaa ainuke professionaalne «CS2» tiim sYnck, kes alistas Eesti kvalifikatsiooni finaalis 2-0 seisuga Domino Kingsi. SYncki jaoks on see lühikese aja jooksul juba teine kord «Counter-Strike’i» lavalaudadel Eestit esindada.

Septembri lõpus toimus MängudeÖÖ raames Eesti ja Soome vaheline «CS:GO» maavõistlus, mille sYnck ülekaalukalt Enhancedi vastu võitis. Toona viis sYnck auhinnarahana kaasa 2000 €.

OlyBeti LAN-turniiril finaalis jagatakse laiali aga lausa 5000 € väärtuses auhinnarahasid. Esikoht võtab sellest 2500 €, teine koht 1500 € ja poolfinalistid peavad leppima 500 € suuruse preemiaga.

Koos sYnckiga kindlustasid pääsme turniiri finaali ka Leedu kvalifikatsiooni võitja LT5 ja Lätist Daugava. Mõlema näol on tegu väga tugeva tiimiga ja sYnckile kindlasti kõvade konkurentidega.

Siiski pole veel kõik turniirile pääsejad selgunud. 25. novembril mängitakse viimase võimaluse kvalifikatsioon, kuhu said end kirja panna tiimid igast Balti riigist. Eesti tugevaimad lootused neljandana Riia lavalaudadele pääseda on tiimidel FullShock ja Djaevels.

OlyBet Sport Bar CS2 Baltics finaalid mängitakse 2. detsembril Riias, Splendid Palace kino lavadel.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles