VIDEO Huawei tõi välja hammasratastega telefoni, millel on Hiinas tehtud kiip ja 5G

tehnika.postimees.ee
Copy
Huawei uus tipptelefon Pura 70 pürib maailma parima kaameraga mobiili tiitlile, nii nagu oli eelmise Mate 60 mudeliga. Vaatamata USA sanktsioonidele on Hiina tootja arendanud uudismudelile oma kiibistiku ja 5G kiirusega andmeside.
Huawei uus tipptelefon Pura 70 pürib maailma parima kaameraga mobiili tiitlile, nii nagu oli eelmise Mate 60 mudeliga. Vaatamata USA sanktsioonidele on Hiina tootja arendanud uudismudelile oma kiibistiku ja 5G kiirusega andmeside. Foto: Huawei

USA kaubandussanktsioonide all olev Hiina tehnoloogiaettevõte Huawei on viimaste aastate jooksul lääne tehnoloogiast rohkem iseseisvunud ja nende uudismudel Pura 70 tuli sel nädalal välja Huawei enda arendatud kiibiga, mis vaatamata sanktsioonidele pidi tagama telefonile ka 5G võrgu kiirused. Kuid uue seeria tippmudelil on ka üks omapärane kaameralahendus, mida pole viimasel ajal kohatud.

Huawei tõi oma uudismudelid välja Hiinas ja praegu pole teada, kas need kunagi jõuavad ka Euroopas müügile. Pura 70 versioonid Pro ja Ultra olid saadaval neljapäeval, samas kui Plus- ja baasversiooni müük algab homme, 22. aprillil, kirjutab Reuters

Telefonid olid Huawei ametlikus veebipoes otsas vaid minut pärast müügi algust ning sajad brändi fännid seisid rivis Huawei kaupluste uste taga Pekingis, Shanghais ja Shenzhenis, justnagu toimub pärast Apple´i uudismudelite väljatoomist USA-s.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles