Registreeri kohe 1400-eurose auhinnafondiga OlyBet «CS2» turniir tuleb taas!

Andri Allas
, e-spordi suunajuht
Copy
Foto: Postimees e-sport

«CS2» meeskond, peagi avaneb järjekordne võimalus end proovile panna, sest algamas on OlyBeti kevadine turniir, mille auhinnafond on 1400 eurot ning parimat võistkonda oodatakse MÖÖ-LANi turniirile, kus rahasummad on juba kordades suuremad.

OlyBet CS2 turniiri kvalifikatsioonid toimuvad 11.–12. mail, suur finaal aga toimub 19. mail. Nii eelvõistlused kui ka finaalid leiavad aset Faceiti vahendusel, seega saab turniirist mugavalt kodust lahkumata osa võtta.

Põhjuseid turniirile kirja panekuks leidub ohtralt, sest auhinnafond on 1400 eurot ning võitja saab ka VIP-pääsmed 7.–9. juunil toimuvale MÖÖ-LANile, kus kahe «Counter-Strike 2» turniiri auhinnafond on kokku 11 500 eurot.

Foto: Postimees e-sport

Turniiri ajakava:

1. kvalifikatsioon: 11. mail kell 14.00 – registreeri!
2. kvalifikatsioon: 12. mail kell 14.00 – registreeri!

Turniiri reeglid:

Olybeti «Counter-Strike 2» turniiri kvalifikatsioonid ja finaal leiavad aset Faceiti keskkonnas vastavalt 11., 12., ja 19. mail.

Turniiril osalemiseks on vajalik liituda e-sport Eesti Discordi serveriga.

Turniiril osalemiseks peab olema vähemalt 16 eluaastat vana, võistkonna kapten peab olema täisealine.

Turniiril osaledes kinnitab iga mängija, et vastab vanusepiirangule ning on valmis esitama oma vanust tõendavat dokumenti.

Iga võistkonna vähemalt 3 liiget peavad olema Eesti kodanikud või omama alalist elamisluba. Venemaalt või Valgevenest pärit mängijad ei tohi osaleda.

Vähemalt neli liiget peavad turniiri vältel jääma samaks, üks liige võib vahetuda ning olla ka mõne teise võistkonna põhiliige. Seda välja arvatud juhul, kui ta kuulub juba finaali pääsenud võistkonda.

Osalejatel peavad olema heas seisus Steami ja Faceiti kontod. See tähendab, et VAC-banned või muud moodi piiratud kontodega mängijad ei saa osaleda.

Turniiri auhinnafond

Kogu turniiri auhinnafond on 1400 eurot, millest on maha arvutatud kõik riiklikud maksud. Auhind makstakse välja vaid võistkonna kaptenile.

Auhinnafond jaguneb järgnevalt:
1. koht: 600 eurot + VIP-pääsmed MÖÖ-LANile*
2. koht: 400 eurot
3.–4. koht: 200 eurot

*VIP-pääsmed MÖÖ-LANile: 5 pääset 7.–9. juunil toimuvale MÖÖ-LANile, mille põhiturniiri auhinnafond on 10 000 eurot. Pääsmetega koos on võistkonnale kohapeal ette valmistatud võimsad arvutid ja mängurimonitorid. Transporti ning ööbimist pääsmed ei sisalda. Kui võistkonnal on juba varasemast olemas MÖÖ-LANi piletid, tagastatakse nende ostuhind.

Turniiri struktuur

Kvalifikatsioonid toimuvad ühest parim ehk BO1 formaadis, kvalifikatsiooni poolfinaal mängitakse BO3. Kaotajate ringi ei ole.

Kui esimesel kvalifikatsioonil langeb võistkond välja, saab ta teisel kvalifikatsioonil uuesti osaleda. Esimese kvalifikatsiooni kaks parimat võistkonda ei tohi osaleda teisel kvalifikatsioonil.

Finaal leiab aset kolmest parim ehk BO3 formaadis. Finaali paarid selguvad loosi tahtel, kus omavahel mängivad esimese ja teise kvalifikatsiooni võistkonnad.

Aus mäng

Võistlejatel on keelatud mängus kasutada ebaausaid võtteid, milleks võivad olla hack'id, glitch'id, tweak'id jne.

Turniirile mitte registreerinud mängijate kasutamine on keelatud.

Võisteldes tuleb osalejal käituda spordimehelikult. See tähendab, et võistleja peab käituma lugupidavalt kõikide turniiriga seotud inimestega.

Erinevad kaebused ja pretensioonid tuleb esitada viivitamatult mänguvanale või korraldusmeeskonnale.

Reeglite rikkumise korral on korraldusmeeskonnal või mänguvanal õigus matš tühistada, kaotuseks lugeda või meeskond turniirilt eemaldada.

Voogedastused

Cast'imine ja voogedastus toimub ainult korraldusmeeskonna läbiviimisel läbi Twitch.tv ja Postimees TV keskkondade.

Tagasi üles