Vaata ülekannet Robin Kool ja FaZe Clan peavad alistama ülitugeva vastase

Steven Tiirik
Copy

Täna algusega kell 18 jätkub BLAST Premier Spring Final 2024 turniir. Finaalvooru avapäeval mängib edasipääsu nimel ka Robin «ropz» Kool, kellel seisab ees väga raske kohtumine.

Kuna FaZe Clan kaotas A-alagrupi finaalis 1-2 NaVi vastu, siis peavad nad alustama finaalvooru veerandfinaalidest. Seal ootab neid ees samuti üllatuslikult alagrupis ühe kohtumise kaotanud Vitality.

FaZe Clani jaoks on siiani olnud tegu raske turniiriga, edaspääsu nimel peavad nad alistama Vitality
FaZe Clani jaoks on siiani olnud tegu raske turniiriga, edaspääsu nimel peavad nad alistama Vitality Foto: BLAST.tv - MICHAL KONKOL

Tegu saab olema FaZe Clani jaoks äärmiselt raske kohtumisega. Vitality asub HLTV edetabelis isegi ropzi kodutiimist hetkel kõrgemal ja eile näitasid nad tugevat esitust G2 vastu.

FaZe ja Vitality kohtumine saab alguse kell 18 ja võitja mängib 15. juunil poolfinaalis Spiriti vastu.

Teise vaba poolfinaali koha nimel võistlevad Astralis ja Virtus.pro.

Astralis pääses veerandfinaali, kui alistas eelmises voorus 2:0 seisuga turniirile pool-kogemata eksinud SAW meeskonna.

Virtus.pro oli aga juba poole jalaga poolfinaalis, kuid B-alagrupi finaalis tuli neil siiski Spiriti vastu kaotust tunnistada ja see viis nad veerandfinaali. Kohtumise võitjat ootab poolfinaalis ees NaVi.

BLAST Premier Spring Final 2024 3. mängupäeva turniiripuu
BLAST Premier Spring Final 2024 3. mängupäeva turniiripuu Foto: HLTV

BLAST Premier Spring Final 2024 finaal mängitakse pühapäeval, 16. juunil kell 17. Turniiri võitja on oodatud aasta lõpus toimuvale BLAST World Final turniirile ja samuti pärjatakse võitja 200 000 dollari suuruse auhinnarahaga.

BLAST Spring Final on üks maailma olulisemaid e-sporditurniire, mis pakub meelelahutust nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele. Kui soovid oma teadmisi e-spordist proovile panna, siis vaata koefitsiente OlyBet-i kodulehelt SIIT.

Tagasi üles